Tělové mléko pro krásu, výživu

a regeneraci vaši pokožky.

Dopřejte pokožce vyživující a regenerační balzám každý den. 

 

Hydratační, uklidňující a pěstící antioxidační tělové mléko s vitamíny, Aloe vera a extrakty z mořských řas. Léto je pro milovníky aktivního života časem pohybu a radovánek.

Slunce nám sice dodává elán a energii, ale zároveň pokožku vysušuje a dráždí. Také mořská sůl nebo chlor si vyberou svou daň a kůže potřebuje ošetřit. Letní tělové mléko Sportique využívá blahodárné přírodní síly makadamového a kokosového oleje. Spolu s prvotřídním bambuckým máslem rychle vyživí a urychlí regeneraci suché a podrážděné pokožky. Poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty, který umocní příjemná parfemace – svěží okurka nebo mango, atraktivní jasmín či letní piňacolada, provesálská levandule a svůdné růže – vůně pro každý letní den.

Body Milk se velmi rychle vstřebá, takže se nemusíte bát, že zůstanete mastní. Naopak, vaše kůže se vypne, zpevní a zkrásní na pohled. Tělo pohladí přírodní a uklidňující aloe vera, výtažky z mořských řas a vitamín E. Mléko neobsahuje žádné dráždivé detergenty ani alergeny, vše je na přírodním základě. Je vhodné i pro osoby s velmi citlivou pokožkou.V souladu s naší filozofií produkty netestujeme na zvířatech a nepřidáváme parabeny a PEGy.

Tělové mléko Sportique je také vhodné pro použití po každé koupeli, kdy poskytuje komplexní péči mytím podrážděné pokožce. Je vhodným ošetřením po klasickém opalování na slunci i v soláriu. Doporučujeme zejména v kombinaci s naším přírodním tělovým mýdlem bez Sodium Laureth Sulfátu. Buďte ke své pokožce štědří.

 

 


Hanka Hanka
Hanka Hanka

Autor