Přírodní pleťové tonikum dodá Vaší pleti vitalitu!

Hydratuje, dočišťuje, zklidňuje a osvěžuje.

Neobsahuje alkohol!

Prozářená tvář je krásná tvář. Tak jako v ní hrají emoce, může zářit i zdravím a svěžestí. Dotek přírody, který obličeji poskytuje Tonikum Sportique, je jemný a šetrný, tak jako životní styl, který vyznáváme.

Složení bez obsahu alkoholu je vhodné pro všechny druhy pleti, protože nedráždí. Aloe s výtažky z mořských řas uklidňuje případná podráždění a omezuje zarudnutí. Tonikum obsahuje koktejl minerálů (zinek, hořčík, mangan), které jsou zdrojem energie pro účinnou regeneraci a ochranu před volnými radikály ze slunečního záření. Aplikace tonika kůži provoní, dočistí a osvěží. Navíc jí poskytuje účinnou hydrataci po dobu několika hodin, za což vám vaše pleť poděkuje zejména v létě. Vitamín C udržuje pokožku prozářenou a čerstvou. Vůně jasmínu, růže či okurky jsou velice jemné a delikátní. Optimálního účinku dosáhnete použitím ráno před nanesením denního krému a večer při čistění a tonizaci.

Tak jako všechny naše produkty je Tonikum striktně nezávadné a maximálně přírodní. Nepoužívání živočišných tuků nebo surovin testovaných na zvířatech ve Sportique chápeme jako samozřejmost. Tonikum přináší pocit jemného pohlazení, které s vámi zůstává a je ve tváři patrné.


Hanka Hanka
Hanka Hanka

Autor