Objevte tajemství 100 % bambuckého másla!

Pohlazení přírodou.

Cítit se ve své kůži - v kůži, která je zářící, dýchající a zdravá - není náročné. Stačí pokožce věnovat péči - tu nejvhodnější péči, kterou nám ze sebe příroda může poskytnout.

Bambucké máslo (Karite/Shea butter) se získává z ořechů afrického stromu Butyrospermum Parkii. Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, kyselinu skořicovou (chrání proti UV záření), léčivé vosky, kariteny, rostlinné steroly a vitamíny. Má protizánětlivé účinky a zmírňuje revmatické bolesti. Urychluje hojení ran a oděrek, zklidňuje pokožku postiženou ekzémy a lupénkou, hojivě působí i na popraskanou kůži. Bambucké máslo je vhodný prostředek pro pěstění pokožky celého těla zvláště v těhotenství, protože prostupuje hluboko do pokožky, čímž zvyšuje její pružnost a napomáhá při prevenci vzniku strií.

V souladu s filosofií firmy produkty zásadně nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádná syntetická barviva a konzervanty - pouze přírodní látky, na které tělo umí pozitivně reagovat.

Bambucké máslo Sportique je klíčem k pokožce, která stárne jen velmi nepostřehnutelně. K pokožce chráněné a vyživované, zářící a celistvé. K pokožce pohlazené přírodou.

 


Hanka Hanka
Hanka Hanka

Autor