Přírodní deodorant, který funguje a zároveň neubližuje!

S dlouhodobým účinkem.

Neobsahuje Aluminium Chlorohydrát!

Pocení je každodenní a nevyhnutelná záležitost. Pro naše tělo je prospěšné, odvádí z něj toxické látky a reguluje teplotu. Je s ním ale často spojený nepříjemný zápach.

Sportique Body deodorant šetrným způsobem zabraňuje vzniku tělesného zápachu a mírní nadměrné pocení. Dělá to tak, že přirozenou cestou osvěžuje pokožku díky obsahu antibakteriálních esenciálních olejů. A co je velmi důležité - neobsahuje škodlivý Hydroxylchlorid hlinitý, který zabraňuje přirozené detoxikaci těla. O citlivou pokožku podpaží se stará zjemňující rostlinný glycerin. Výtažky z měsíčku lékařského a heřmánku kůži uklidní a pomohou její regeneraci. Nejedná se o antiperspirant, takže potní žlázy fungují bez problémů. Pocení je očista těla a bránit této očistě není přirozené ani zdravé. Účinné látky deodorantu pohlcují tělesný pach a poskytují dlouhodobý pocit svěžesti. Deodorant vaše podpaží nedráždí a zároveň nešpiní vaše oblečení.

K dispozici je v příjemné parfemaci levandule či smyslného jasmínu. Deodorant s neutrální bylinkovou vůní unisex je pak vhodný pro muže i ženy. V souladu s naší filozofií je postavený na přírodní bázi a není testován na zvířatech. Aplikuje se ráno na pokožku podpaží, nejlépeihnedpokoupeli.Vhodný provšechnydenníasportovní aktivity. Tělový deodorant Sportique je nepostradatelným doplňkem v péči o tělo každého člověka. Svěžím pohlazením bez škodlivé chemie. Luxusem, který je v souladu s přírodou.


Hanka Hanka
Hanka Hanka

Autor