Tělové a obličejové mýdlo pro pohlazení těla konejšivou silou přírody!

Zvlhčující mýdlo na tělo i vlasy, s vitamíny, Aloe vera a extrakty z mořských řas.

Neobsahuje Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate a agresivní soli!

Moderní život klade na naši pokožku velké nároky. Spěch a napětí snižují nejen přirozenou rovnováhu organismu, ale také zdraví a jemnost naší kůže. Unavené a podrážděné pokožce je třeba poskytovat neutuchající péči a odpočinek.

Jemné tělové mýdlo Sportique dodává každodenní péči a hygienu celému tělu. Blahodárný výtažek z mořských řas v kombinaci s aloe vera pokožku hydratují a zklidňují. Poskytují jí tak přírodní pohlazení, které si bezpochyby zaslouží. V souladu s filosofií firmy tělové mýdlo neobsahuje žádné dráždivé tenzidy, jako např. Laurethsulfát sodný (SLES). Na rozdíl od mnoha běžných tělových mýdel neobsahuje ani často škodlivé živočišné tuky nebo ropné produkty. Vaši pokožku tudíž nevysušuje a nenarušuje přirozené pH kožního filmu.

Zvlhčující mýdlo uklidňuje svou jemností, ale je zároveň účinné a příjemně osvěžující. Šetrně odstraňuje zbytky masážních olejů, opalovacích přípravků a jiných špatně umyvatelných nečistot. Protože neobsahuje žádné dráždivé detergenty, pleť nevysušuje, ale zanechává ji svěží, čistou a vláčnou. Po koupeli doporučujeme zkombinovat s tělovým mlékem Sportique, které kůži zklidní po mytí, opalování či sportovním výkonu. Body Soap nabízíme v příjemných a přirozených vůních levandule a jasmínu.


Hanka Hanka
Hanka Hanka

Autor