Nenahraditelný společník a pomocník pro namáhané ruce!

Zdravé ruce jsou vaší vizitkou.

Ruce jsou základním nástrojem člověka, prostředkem naší práce i požitků. Nechceme je zanedbávat z mnoha dobrých důvodů. Nepěstěné a nechráněné podléhají vysychání, záděrům a mozolům a snadno na nich ulpívají infekce.

Hand Cream Sportique ruce vyživuje, regeneruje, zvyšuje pružnost a vláčnost pokožky. Poskytuje jim ochrannou vrstvu a zmenšuje tak šanci, že na rukou ulpí bacily. Obsahuje ideální poměr 25% bambuckého másla (Shea butter), které v kombinaci s ostatními rostlinnými oleji ošetřuje namáhané ruce a činí pokožku jemnou a vláčnou. Výtažky z bylin s antimikrobiálními účinky (rozmarýn, neem, arnica, kopřiva), allantoin, vitamín C a přírodní alpha tocopherol urychlují regeneraci kůže. Extrakt z bílého čaje osvěžuje příjemnou vůní. Krém se velmi rychle vstřebává a zanechává na pokožce jemný, hedvábný pocit.

V souladu s filosofií firmy produkty zásadně nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádná syntetická barviva a konzervanty - pouze přírodní látky, na které tělo umí pozitivně reagovat.

Hand cream SPORTIQUE s 25% bambuckého másla pro pravidelnou a účinnou péči a ošetření dodává rukám pěkný vzhled a výborný pocit. Je ideální na pěstění nehtů, na suchou a rozpraskanou pokožku, záděry a mozoly. Protože krásné ruce jsou naší přirozenou vizitkou.


Hanka Hanka
Hanka Hanka

Autor