Dopřejte své pleti luxus marocké přírody!

Tekuté zlato. Tak bývá nazýván vzácný rostlinný olej z plodů argánie, která roste pouze v omezené oblasti afrických polopouští. 

Tento berberský poklad je posledním zázrakem přírodní kosmetiky. Proč? Protože je klíčem k pokožce, která se účinně brání stárnutí. Protože má prokazatelný vliv na širokou škálu kožních neduhů od akné až po vrásky a skvělé vlastnosti prokazuje i v péči o vlasy. Protože zdravá a pružná pokožka je krásná pokožka.

Arganový olej je bohatý na tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamíny A, E,F. Tato unikátní kombinace chrání kůži před nepříznivými vlivy životního prostředí a omezuje degradaci buněk působením volných radikálů a UV záření. Zároveň regeneruje, hydratuje, vyživuje a zvláčňuje. Známé a vyzdvihované jsou jeho antioxidační účinky. Díky čistě přírodnímu složení je olej vhodný i pro pokožku namáhanou, stárnoucí či jakkoli přecitlivělou. Prokazatelně funguje i na strie, poškozené nehty, pomáhá při popraskání či podráždění kůže. Arganový olej se také skvěle hodí k ošetření všech druhů vlasů. Navrací jim lesk a vitalitu, usnadňuje jejich úpravu a je ideální pro masáž vlasové pokožky. Vědci zkoumají i jeho účinnost coby prevence jejich vypadávání.

Olej je velmi lehký a zanechává pleť jemnou a vláčnou bez pocitu mastnoty. Lahvička arganového oleje Sportique je vybavena kuličkou roll on, která zajišťuje velmi snadnou, úspornou a hlavně hygienickou aplikaci přímo na požadované místo. Výhodou je i její skladnost, díky které je tekuté zlato v případě potřeby vždy po ruce.


Hanka Hanka
Hanka Hanka

Autor