Hair & Body Soap – univerzální výrobek pro vaše šetrné umývání

Nově jsme tekuté mýdlo rozšířili o nové vůně, stejně jako o nové způsoby jeho použití. Užívat přírodní přípravky pro péči o pleť je záslužné, nicméně často zapomínáme na to, že nejvíce jsme průmyslové chemii vystaveni při každodenní hygieně. Proto se v lahvičce s minimalistickým retro vzhledem skrývá přírodní a univerzální produkt, který použijete k umývání těla, obličeje i vlasů. Neobsahuje žádné dráždivé tenzidy (jako laurethsulfát sodný) tak jako většina běžných mýdel a šamponů. Největší problém sulfátů je narušení přirozené kožní bariéry, vysušování a podráždění kůže vedoucí k alergiím, ekzémům a kožním problémům, nehledě k tomu, že porušenou kůží snáze proniknou další nevhodné látky. Sportique Head & Body Soap zaručuje účinné umytí nejen kůže, ale i vlasů – a to aniž by je vysušoval či dráždil. Obsahuje pouze jemné rostlinné tenzidy, kterým bez obav můžete svěřit i jemnou pokožku obličeje či pokožku citlivou, alergickou a náchylnou.  

Proč je vhodný mycí prostředek tak důležitý? V důsledku moderního života naše kůže trpí chronickým nedostatkem vitaminu D, což mimo jiné znesnadňuje vstřebávání vápníku - a bez něj se zdravá kůže neobejde. Vitamin D je součástí kožních vylučovacích žláz. To ale znamená, že čím častěji myjeme tělo či ruce syntetickými preparáty, tím více tento vitamin vyplachujeme z organismu ven. To však díky přírodnímu složení Head & Body Soap Sportique nehrozí. Šťáva z Aloe vera má protizánětlivé účinky a pleť nejen zklidní a osvěží, ale přinese jí také velkou dávku hydratace. Extrakt z mořských řas je bohatý na železo, zinek, hořčík, měď, křemík, kyselinu alginovou a množství vitaminů a minerálů. Extrakt díky tomu pleť nejen zjemňuje, uklidňuje a hydratuje, ale dá se říct, že ji také detoxikuje. Rostlinné tenzidy při kontaktu s vodou vytváří jemnou krémovou pěnu, která účinně rozpouští nečistoty. V kombinaci se šťávou z Aloe vera je pokožka skvěle zjemněna a zůstává pružná na dotek.

Univerzální mýdlo na tělo i vlasy je účinné a současně šetrné. Nově se vyskytuje v celé plejádě vůní – granátové jablko, hrozen, mango, jasmín, levandule a seversky kořeněný unisex. Vůně jsou pečlivě voleny – jsou velmi přirozené, příjemné a mají pozitivní vliv na psychiku. Dělají tak z obyčejného mytí malý rituál. Hair & Body Soap  je univerzální produkt, který šetrnou silou přírody umývá vlasy i pokožku, který kůži revitalizujete a zanechává ji čistou, vláčnou a svěží.  

 


Hanka Hanka
Hanka Hanka

Autor